گزارش تفصیلی بازدید 5 ساعته مقام رهبری از نمایشگاه فن آوری راهبردی با توضیحات

ایت الله خامنه ای برای تاکید بر زنده و سالم بودن خود به زور 5 ساعت از یک نمایشگاه 6 قطعه ای بازدید کردند. مشروح بازدید در ذیل تصاویر آمده است:
صندلی پیشنماز راهبردی نانوتکنولوژی.
در مقایسه با صندلی پیشنماز نانوتکنولوژی ژاپنی و اروپایی هفتصد هزار درصد بهره وری و صرفه جویی ارزی دارد.


مشاهده لوح تقدیر سازمانهای نانو لوله کشی جهان
برای تولید پیچ های بین لوله های آهنی راهبردی با نمونه تولید شده توسط معظم له.

امتحان " صندلی هسته ای راهبردی درجا" توسط معظم له. با این فن آوری در هر لحظه که به جای اساسی فرد فشار آمد، فرد مذکور می تواند جای دردآمده را روی آن قرار دهد. چهره بشاش معظم له نشانگر کارایی این دستکاه است.

توضیحات کارشناسان درباره دستگاه عرق کش راهبردی اسلامی: " این مدل بهینه شده دستگاه اروپایی است و اگر 10 میلیون از اینها تولید شود، ممکن است با احتساب مصرف کنونی عرق در ایران، کشور ما از نظر عرق تا سال 1404 و موعد چشم انداز به خودکفایی 20 درصدی در امر تهیه عرق بشود."

آخرین مدل جلیقه ضد ضربه نانو هسته ای راهبرد نشان
توضیح کارشناس: " شما اگر با دست راستتان 60 بار هم به این ضربه بزنید هیچ طوریش نمی شود".
معظم له:" به به، به به، آفرین".

خوراک راهبردی فضانوردان فضاپیمای ایرانی در فضا
توضیح کارشناس: " ببینید، وقتی فضانوردان به فضا فرستاده میشوند یک مقداری گردو و پسته و آجیل و زیتون در جیب آنها قرار میدهیم تا اگر گم شدند یکی دو ساعتی زنده بمانند تا ما ببینیم چکار باید بکنیم. ایران در این فن آوری جزو برترین های جهان در تهیه خوراک فضایی است. همین آلان از سیاره زهره 289 میلیون میلیارد تن درخواست داریم که امیدواریم مقدمات صادرات فراهم بشود."
معظم له:" به به، به به، آفرین".

توضیح کارشناس: " توجه بفرمایید، این میکروسکوپ راهبردی نانو هسته ایه. با میکروسکوپ اگر اینجا که من انگشت گذاشتم رو نگاه کنید، می بینید که خیلی کثیفه"
وزیر بهداشت: "راست می گه خیلی کثیفه"
معظم له:" به به، به به، آفرین".

رنده راهبردی مافوق نانو "المسلون"
توضیح کارشناس: " توجه بفرمایید. اینی که روی زمین گذاشتیم رنده مافوق نانو هستش. ما با این رنده توانایی این رو داریم که ظرف 72 ساعت 523 میلیارد و 492 میلیون کیسه پیاز رو رنده کنیم بدون اینکه اشک کسی دربیاد"
معظم له:" به به، به به، آفرین".

بشقاب پرنده هلی کوپتری "الابابیل"
توضیح کارشناس: " این یک سلاح راهبردی در برابر حمله احتمالی به ایران محسوب میشه. در موقع حمله ما 50-60 تا از اینها رو میفرستیم طرف دشمن، دشمن با دیدن اینها نمی تونه خودش رو کنترل کنه و از خنده روی زمین غلت میزنه و ما می تونیم در این فرصت خیلی بهشون حمله کنیم".
معظم له:" به به، به به، آفرین".

معظم له:" یعنی یه آدم این تو جا میشه که بفرستید هوا؟؟"
کارشناسان: " بله حتی 6 تا هم میشه زور چپون کرد"
معظم له :" فیروز آبادی هم جا میشه؟؟"
کارشناسان :" نه دیگه، فقط آدم جا میشه"

دستگاه خمس گیر بانک راهبردی سیبای نانو تکنو هسته
این دستگاه برای اولین بار در ایران رونمایی شده است. هیچکس در دنیا از اینها ندارد. دستگاه چه بخواهید و چه نخواهید خمس مال شما را محاسبه و از حساب شما برداشت میکند و شما به بهشت میروید.مقام رهبری:
"خداییش برای این گزارش و .وس و شعرها اگه 10 هزارتومن بیشتر گرفته باشند خیلی گرون گرفتن، ما خودمون دزدیم ها!"

No comments: