نیروی انتظامی از بسیجی پست تر


الان که این را می نویسم مطمئنم بسیاری از دوستانم که با ادب تر از من هستند از نوشته من درباره نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران - که هیچ ربطی با مردم شریف ایران ندارند- از من گله خواهند کرد. گلایه شما دوستان – ندیده و نشنیده- بر سر ما.

اینها را که می نویسم همه حوادث از سال 1386 تا به امروز و سرکوب مردم با حمایت نیروی انتظامی پیش چشمم است. پس پیش از اینکه متن را بخوانید شما نیز همه آنها را بی اغماض پیش چشم بیاورید تا مسیر نگاهمان یکی شود.

در رفتارشناسی سگها هیچ وقت دیده نمی شود که سگی به صاحبی که برای او آسایش و آرامش و امنیتی فراهم نمی کند خدمت کند.

هیچ گاه دیده نمی شود که سگی از شخصی که نمی شناسد و از طرف او لطفی به او نشده حفاظت کند.

در رفتارشناسی سگها که بسیار حیوانات سودمندی هستند درسهایی برای بسیاری از انسان واره ها است.

اما نیروی انتظامی ایران در هر لباس چه می کند؟

اگر در کلانتری است، رفیق دزد و شریک قافله است.

اگر در یگان ویژه است، سگ نگهبانِ سگهای نگهبانِ ویژه تر است.

اگر در راهنمایی و رانندگی است، تنها چیزی را که نمی فهمد رانندگی و راهنمایی است و تنها رشوه و جریمه را می شناسد.

اگر در بخش مبارزه با مواد مخدر است، در حقیقت حافظ منافع سپاه در قاچاق مواد مخدر است تا مبادا فرد بدبختی در این میان به معامله ای حقیرانه خوشدل شود.

این نیروی انتظامی هنرهای کثیف بسیاری دارد:

این نیروی انتظامی از هر انسانی با دست باز وحشت دارد و شجاع ترین انسانها در برابر انسانهای دست بسته است.


ماموران این نیروی انتظامی می تواند کفتاروار بر سر یک نفر آوار شوند و او را بدرانند بدون اینکه دلیل آن را بدانند.ماموران این نیروی انتظامی از نظم دادن به امور، نظم دادن به روسری دخترکان نجیب ایرانی را میداند و دیگر هیچ.


ماموران این نیروی انتظامی تنها می تواند در مانور بر ضد ابنه ای ها و جنده های از جنس خود شجاع باشد.ماموران این نیروی انتظامی می توانند از کسی که 1400 سال پیش مرده حمایت کنند، اما توان حمایت از خود را هم در حال حاضر ندارند.


ماموران این نیروی انتظامی می توانند چون کفتار در خیابانها به پای مردم بی گناه بپیچند.


آنها حتی می توانند مواظبت کنند تا غیر ایرانیان با خیال راحت و در امنیت کامل ایرانیان را بدرانند.


آنها هنر این را دارند که با دست مسلح در برابر دخترکان نجیب ایران درنده گی خود را آشکار کنند.


آنها از سگان پست ترند. کاری می کنند که به آن ایمان ندارند. کاری می کنند که برای آن امنیت و آرامش و دستمایه ای نگرفته اند. کاری می کنند که رذل ترین انسانها که بسیجی ها باشند هم آن کارها را نمی کنند (ساندیس و مخلفات آنها اگر نرسد خدا را هم بنده نیستند).

این سگان می زنند دست بسته ها را...ولی هر وقت که صاحبان آنها بخواهند، آنها را با اردنگی پرتشان می کنند و کفتارهای ویژه تر با "چخ" ای می رانندشان. (این عکس بعنوان ننگ همیشگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ پلشتی های جهان ثبت خواهد شد./ کتک خوردن و فرار نیروی انتظامی از کفتارهای ویژه تر).


2 comments:

ایران said...

زنده باد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران.این شماین که از همه پست ترین با دروغ و کلک و بی شرف بازی میخواین حرف خودتونو تو دل مردم جا بدین،نیروی انتظامی شاید در بعضی از مواقع وظیفه خودشو به خوبی انجام نده ولی بیشتر مواقع دیدیم و شنیدیم که همین نیروی انتظامی تو بیشترین عملیات های انتظامیش جان های بسیار فدا کرده چقدر بچه یتیم و چقدر زن بیوه تحویل جامعه داده،به خاطر چی...!به خاطر امنیت ماوحالا شما به جای تشکر چی میگین...یه مشت چرت و پرت.زنده باد نیروی انتظامی

Anonymous said...

دوست عزیز بیا سرشو بخور.
حقیقت چون تلخه قرار نیست گه خوری کنی